در سال 2005 در زمینی وسیع هتلی با زیربنایی حدود 65 هکتار در منطقه توریستی کمر و در نوار ساحلی آن ساختند و این هتل زیبا را هتل 5 ستاره فانتازیا کمر نام نهادند.

هتل فانتازیا دلوکس کمر

این هتل با 253 متر ساحل اختصاصی ، توسط باغ گل و درختان نخل محصور گردیده است و مجموعه ای از امکانات تفریحی و رفاهی، پرسنلی ورزیده، برخورداری از طبیعت بکر و آب و هوای مطبوع ساحلی، پلاژ اختصاصی تنها بخشی از امکانات این هتل زیبا میباشد.

هتل فانتازیا دلوکس کمر در فاصله 55 کیلومتری مرکز شهر آنتالیا ، 65 کیلومتری فرودگاه بین المللی و 10 کیلومتری از مرکز کمر قرارگرفته است.

همچنین این هتل از 349 اتاق تشکیل شده است که از آن میان 258 اتاق استاندارد، 24 اتاق خانوادگی، 51 سوئیت جونیور، 16 سوئیت دلوکس، 11 اتاق پاک و بدون دخانیات و 3 اتاق مخصوص افراد سیگاری است.

از طرفی اتاق ها دارای پنجره هایی قدی و بالکن اختصاصی هستند که منظره ی رو به دریا داشته اند و از جدید ترین امکانات و مدرن ترین دکوراسیون برخورداراست.

هتل فانتازیا دلوکس کمر

هتل فانتازیا دلوکس کمر دارای مبلمانی لوکس، تختخوابی راحت، رنگ های مکمل، سرویس تهیه نوشیدنی های گرم، تلفن، تلویزیون ال سی دی، ماهواره، سیستم سرمایشی و گرمایشی استاندارد، قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان، تهویه مطبوع، کلید الکترونیکی، حمامی مجهز به کلیه وسایل، سشوار، مینی بار و . . . میباشد.