یکی از مراکز تفریحی ترکیه که بسیار نیز در جذب توریست اهمیت دارند,ورزشهای آبی و پارک های آبی آنتالیا میباشند که از علاقمندان فراوانی برخوردار هستند.

فروشگاه لوازم دریانوردی و ورزشهای آبی آنتالیا

به همین جهت فروشگاه لوازم دریانوردی و ورزشهای آبی آنتالیا یکی از مهم ترین مراکز خرید آنتالیاست که در این زمینه ورزشهای آبی و امکانات آنها به فعالیت میپردازند.

پیشنهاد ما اینست که اگر می خواهید وسایل ماهیگیری، تیوپ های ساده برای شناور شدن، وسایل غواصی، چکمه هایی به سبک ارتش و یا کیسه خواب بخرید و یا اینکه به دنبال خرید لوازم جانبی برای قایق های بادبانی هستید، ما بهشما فروشگاه لوازم ورزشهای آبی در آنتالیا را که بهترین گزینه برای شما خواهد بود,پیشنهاد میدهیم.

لازم است هنگام خرید از این فروشگاه ,که به یکی از بزرگترین نمایندگی های مارکهای مهم دنیا در زمینه وسایل و لوازم ورزشهای آبی یعنی هوندا، یاماها، مارینر، پولاریس، تاهو، ناوتیکا، مارلین و CMD قدم گذاشته اید,همه ی لوازم ضروری خود را بخرید.

 سال 2001 این فروشگاه افتتاح گردید و وسایل ارائه شده در این فروشگاه از نظر زیبایی و کارآیی حرف اول را را خواهند زد.

اگر مسافر آنتالیا باشید متوجه میشوید که در یک روز زیبای آفتابی در آنتالیا نمی توان از قایقرانی صرف نظر کرد و یا هیجان تخته سواری و … را از دست بدهید.

فروشگاه لوازم دریانوردی و ورزشهای آبی آنتالیا

همه ی کسانی که به شهرهای ساحلی سفر می کنند می دانند که یکی از بهترین ویژگی های این شهرها، لذت بردن از سواحل دریا میباشد.البته  با تمام این اوصاف بهترین مکان برای خرید لوازم مورد نیاز این ورزشها، فروشگاه لوازم ورزشهای آبی در آنتالیا ست که هر چیزی را می توانید در آن با خیال راحت یافت.

آدرس: Liman Mahallesi 23. Sokak A. Bileydi Apt. No:11/1 , Konyaalti

تلفن: 902422590765