در گروه  دیدنیها وتفریحات آنتالیا، ساحل لارا آنتالیا میباشد.این ساحل, یکی از پرطرفدارترین سواحل آنتالیا میباشدکه درشرق شهرقرار دراد و بیشترهتل‌های شهرهم در همین منطقه میباشند.

 ساحل لارا آنتالیا

منطقه لارا یک مکان بسیاردوست داشتنی مدیترانه ای با آب های شفاف و ملایم دریای مدیترانه است که با سرعتی زیاد گسترش یافته است و با سرعتی بیشتر درحال توسعه صنعت گردشگری میباشد و امروزه به یکی از جذابترین ودوست داشتنی ترین اماکن برای استراحت واقامت گردشگران مبدل شده است وبه همین دلیل بسیاری ازهتل های آنتالیا دراین منطقه خواهید دید.

از شرق صخره های آنتالیا ساحل لاراآغازمیگردد و تا قسمت پائین آبشاردودن به طول چندین کیلومتر ادامه می یابد.این منطقه فقط 6 کیلومتر با شهرآنتالیا فاصله دارد و دارای سواحل شنی و سنگریزه ای ودریای زیباست که امواجی ملایم و نرم این ساحل بسیار دیدنی هستند.

البته در بسیاری ازبخشهای این ساحل که به صورت اختصاصی برای استراحت و تفریح گردشگرانمجهز میباشندامکانات جدید و راحتی مانند انواع پلاژها،رستوران،مراکز تفریحی،صندلی های ساحلی همراه با چتر،امکانات قایق سواری و...را میتوانید مشاهده کنید.

ساحل لارا آنتالیا

اگر در سفرتان به سواحل لارا بروید خواهید دید که آب و هوای لارا در طول سال گرم و دلپذیر و دارای آب وهوایی کاملا مدیترانه ای میباشد.البته با این حال درفصلهای بارانی, بودن دراین منطقه بسیار لذت بخش میباشد.

همچنین بسیاری از گردشگران و بازدیدکنندگان این منطقه بر این باورند که بهترین زمان برای گذراندن تعطیلات و استفاده از ساحل زیبای این منطقه در فروردین و اردیبهشت ماه است که آب و هوا و دریا در بهترین موقعیت برای استفاده است.