همانطور که میدانید برای سفرهای راه ور به خصوص کوری دیگر باید نکاتی را دانست تا در سفر دچار مشکل نشویم و از لحظه لحظه سفر خود لذت ببریم.

 توصیه هایی برای سفر به آنتالیا2

ما نیز در اینجا توصیه هایی را برای سفر به آنتالیا،شهری ساحلی و زیبا برایتان عنوان میکنیم.
1.لازم به ذکر است از آنجایی که تحویل اتاق در همه هتل ها (داخلی و خارجی) ساعت 2 ظهر و ساعت پس گرفتن ساعت 12 ظهر می باشد پس لازم است سعی کنید تا ساعت پرواز رفت خود را صبح زود و ساعت برگشتتان را شب انتخاب نمایید.
زیرا با این کار اول از همه یک روز کامل به روزهای سفرتان اضافه خواهد شد و دوم اینکه روز برگشت برای رفتن به فرودگاه لازم است که حدود  4-5 ساعت قبل  حرکت کنید، پس بهتر است که برگشتتان شب باشد که این چند ساعت جبران  گردد.
2.یادتان باشد که هزینه مکالمه در آنتالیا و بطور کلی درترکیه بسیار بالا میباشد.به طوریکه یک دقیقه صحبت 11 هزار تومن هزینه برایتان خواهد داشت و هزینه هر پیامک هم حدوداً 2000 هزار تومان میشود.

 توصیه هایی برای سفر به آنتالیا2

3.همچنین  بعد از رسیدن به شهر زیبای آنتالیا و تحویل گرفتن چمدانها باید به دنبال کسی باشید که برای ترانسفر فرودگاهی دنبالتان خواهد امد.
برای پیدا کردن ان شخض نگاه کنید که روی برگه گشت شهری که آژانس به شما داده اسم شرکتی که مسئولیت این کار را عهده داراست نوشته اند.این نکته مهم است که حتما به ذهنتان بسپارید که اسم آژانسی را که از آن بلیط خریده اید به دردتان نمی خورد و باید روی برگه گشت شهری تان اسم شرکت را پیدا کرده وبگردید دنبال فردی که از همان شرکت در فرودگاه منتظرتان است