در ادامه نکات کلیدی و مهم در سفر های خود و از جمله سفر به شهر آنتالیا نکات دیگری را یاد آور میشویم تا در سفر خود دچار مشکل نشوید و سفری راحت و دلنشینی را داشته باشید.

توصیه ها برای سفر به آنتالیا 3

 

1. یادتان باشد که فهرستی از وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید و بر اساس آن وسایل خود را جمع نمایید.یادتان باشد که به حداکثر وزن مجاز بار برای هر نفر در بلیت خود دقت کنید تا در فرودگاه دچار مشکل نشوید.

2. لازم به ذکر است بدانید برای اینکه از سفر خود بتوانید بیشترین استفاده را ببرید ،پیش از سفر به آنتالیا فهرستی از مکان های تفریحی و دیدنی و بازارهای آن که تمایل دارید در طول سفر از آنها دیدن کنید ، تهیه کنید و در مورد آنها اطلاعاتی داشته باشید.

در ادامه نکات کلیدی و مهم در سفر های خود و از جمله سفر به شهر آنتالیا نکات دیگری را یاد آور میشویم تا در سفر خود دچار مشکل نشوید و سفری راحت و دلنشینی را داشته باشید. توصیه ها برای سفر به آنتالیا 3 1. یادتان باشد که فهرستی از وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید و بر اساس آن وسایل خود را جمع نمایید.یادتان باشد که به حداکثر وزن مجاز بار برای هر نفر در بلیت خود دقت کنید تا در فرودگاه دچار مشکل نشوید. 2. لازم به ذکر است بدانید برای اینکه از سفر خود بتوانید بیشترین استفاده را ببرید ،پیش از سفر به آنتالیا فهرستی از مکان های تفریحی و دیدنی و بازارهای آن که تمایل دارید در طول سفر از آنها دیدن کنید ، تهیه کنید و در مورد آنها اطلاعاتی داشته باشید. 3. فراموش نکنید که از پارک آبی آنتالیا حتما دیدن کرده و در سواحل آنتالیا نیز اسب سواری کنید. همچنین یک گشت یک روزه باجیپ های صحرایی بروید ودریک تورقایق رانی نیز شرکت نمایید. غواصی در مدیترانه را تجربه کرده و در نهایت خرید در آنتالیا را هرگز فراموش نکنید. 4.از همه مهمتر اینکه همراه داشتن نقشه می تواند در سفربسیارمفید شود پس اولین کاری که می کنید تهیه کردن یک نقشه خواهد بود. 5.در ادامه لیست تلفن های ضروری، داروخانه ها و درمانگاه ها را با خود داشته باشید،تا در مواقع ضروری از آنها استفاده نمایید.

3. فراموش نکنید که از پارک آبی آنتالیا حتما دیدن  کرده و در سواحل آنتالیا نیز اسب سواری کنید.

همچنین یک گشت یک روزه باجیپ های صحرایی بروید ودریک تورقایق رانی نیز شرکت نمایید.

غواصی در مدیترانه را تجربه  کرده و در نهایت خرید در آنتالیا را هرگز فراموش نکنید.

4.از همه مهمتر اینکه همراه داشتن نقشه می تواند  در سفربسیارمفید شود پس اولین کاری که می کنید تهیه کردن یک نقشه خواهد بود.

5.در ادامه لیست تلفن های ضروری، داروخانه ها و درمانگاه ها را با خود داشته باشید،تا در مواقع ضروری از آنها استفاده نمایید.